2007/2008

„Kiermasz Świąteczny” i muzyka

„Kiermasz  Świąteczny”  i   muzyka

9.12. 2007 r.  w niedzielne popołudnie w Publicznej Szkole Podstawowej w Roszowickim Lesie  odbył się „Kiermasz Świąteczny” dla mieszkańców wioski i...

Festyn rodzinny w Roszowickim Lesie

W   niedzielę / 08.06.2008/na terenie Publicznej Szkoły w Roszowickim Lesie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Matki i Ojca  zorganizowany przez szkołę , którego tegoroczne hasło brzmiało „ Czy pamiętasz, że warunkiem szczęścia jest rodzina ?".

.

Pożegnanie księdza proboszcza

W dniu 14 czerwca odbyła się  w kościele w Roszowickim Lesie uroczysta dziękczynna msza św.   celebrowana  przez  księży wyświęconych w roku 1956 i ks. biskupa Jana Bagińskiego

Patrycja - 2 x super

Komander Patrycja uczennica klasy szóstej  Publicznej Szkoły Podstawowej  w Roszowickim Lesie  otrzymała wyróżnienia w dwóch kategoriach : super uczeń  i super talent   przyznawanych  przez Wójta i Radę Gminy Cisek  .